ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
Home / Złamania obojczyka i łopatki

Złamania obojczyka i łopatki

Kończyna górna jest przyczepiona mięśniami i więzadłami do łopatki. Łopatka porusza się po klatce piersiowej ograniczona dystansem, który stanowi dla niej obojczyk. Te kostne struktury wyznaczają odpowiednią pozycję naszej kończyny górnej.

– Jeżeli dojdzie do złamania łopatki lub obojczyka i to złamanie jest przemieszczone, ugięte, czy zrotowane – mówi lek. Maciej Miszczak, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu z Centrum Medycznego Gamma. – Możemy się liczyć wtedy niestabilnością tych struktur oraz z tym, że nasz zakres ruchu i siła w kończynie górnej będą ograniczone.

Już dziś możesz umówić się na wizytę do dr Macieja Miszczaka w Centrum Medycznym Gamma telefonicznie: 22 273 90 00 /kontakt@cmgamma.pl

Inne

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone