Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Staw biodrowy jak nowy

2017-08-28

W naszym ośrodku jedynym ograniczeniem w większości przypadków jest decyzja pacjenta – mówi lek. Michał Szyszka. – Jeśli chodzi np. o jakość implantów, to jesteśmy w stanie zaoferować wszystkie, które są dostępne na świecie – dodaje.

Dobre i w pełni przemyślane przez naszych lekarzy całościowe zaplanowanie procesu leczenia pacjenta w CM Gamma pozwala przebadać nie tylko samo biodro, ale także inne okolice gdzie mogą występować dolegliwości bólowe oraz schorzenia – dla pacjenta zapewnia to szybszy powrót do aktywności codziennego życia, a dla lekarzy CM Gamma komfort pracy z pacjentami.

Kluczem jakości i skuteczności leczenia w Centrum Medycznym Gamma jest możliwość wyboru dostępnych metod leczenia – informuje lek. Michał Szyszka, ortopeda CM Gamma. – Pacjent w konsultacji z lekarzem ma cały czas wpływ na zastosowany proces leczenia – podkreśla lek. Michał Szyszka.

Już dziś możecie umówić się na wizytę do lek. Michała Szyszki w Centrum Medycznym Gamma poprzez portal ZnanyLekarz lub telefonicznie: tel. 22 273 90 00 /kontakt@cmgamma.pl


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...