Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Przeglądy stawu biodrowego

2017-08-17

To jest analogia do każdego pojazdu mechanicznego – mówi lek. Michał Szyszka, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu z Centrum Medycznego Gamma. – Jeśli chcemy, żeby nasz samochód długo nam służył i działał bezawaryjnie, musimy o niego zadbać i wykonywać regularne przeglądy techniczne – dodaje.

Podczas wizyty kontrolnej u ortopedy zaleca się Pacjentowi wykonanie zdjęcia rentgenowskiego, aby lekarz mógł ocenić, czy nie ma cech zużycia implantu bądź pojawienia się uszkodzeń tkanki kostnej.

Każdy implant oraz staw biodrowy po czasie eksploatowania może ulec zużyciu, ale sami możemy to zużycie opóźnić  – informuje lek. Michał Szyszka. – Ważne jest, aby wychwycić moment pojawienia się nawet najdrobniejszych zmian w obrębie tkanki kostnej lub samego implantu, żeby można było pacjentowi zaproponować odpowiednie leczenie lub modyfikację trybu życia – podkreśla lek. Michał Szyszka.

Regularne kontrole u ortopedy to konieczność, aby móc w pełni bezpiecznie oraz komfortowo cieszyć z aktywności dnia codziennego.

Już dziś możecie umówić się na wizytę do lek. Michała Szyszki w Centrum Medycznym Gamma poprzez portal ZnanyLekarz lub telefonicznie: tel. 22 273 90 00 /kontakt@cmgamma.pl

 


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...