Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Ostatni mecz „Gumy” – huczne pożegnanie Pawła Zagumnego na Torwarze

2017-04-11

ONICO AZS Politechnika Warszawska w pożegnalnym meczu Pawła Zagumnego pokonała w hali Torwar 3-1 GKS Katowice Siatkówka. Słynny rozgrywający nie rozstaje się jednak z siatkówką na dobre – od nowego sezonu zostanie dyrektorem sportowym ONICO AZS Politechniki Warszawskiej!

Przez najbliższe pięć lat w ONICO AZS Politechnice Warszawskiej żaden z siatkarzy nie zagra z piątką na koszulce. Zarząd stołecznego klubu dla uhonorowania Pawła Zagumnego, który właśnie zakończył karierę, postanowił zastrzec ten numer.

Decyzja zarządu Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Warszawskiej SA ogłoszona została w sobotę 8 kwietnia podczas oficjalnego zakończenia kariery wybitnego rozgrywającego w hali COS Torwar w obecności prawie pięciu tysięcy kibiców. – Paweł przez całą karierę grał z piątką na koszulce. Kiedyś zażartował, że klub na zakończenie jego kariery, mógłby zastrzec ten numer. Postanowiliśmy więc, że przez kolejne pięć sezonów nikt u nas z piątką nie zagra – zakomunikował Marcin Bańcerowski, wiceprezes klubu.

Grasz w siatkówkę i doznałaś/eś urazu podczas gry?Już dziś możesz umówić się na wizytę do lekarza drużyny ONICO AZS Politechnika Warszawska Mateusza Dawidziuka w Centrum Medycznym Gamma telefonicznie: tel. 22 273 90 00 /kontakt@cmgamma.pl

 


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...