Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Alchemia Zdrowia i Urody w CM Gamma

2016-11-28

W zeszłym tygodniu gościliśmy w naszym centrum ekipę programu Alchemia Zdrowia i Urody z TVP3 Warszawa. W programie emitowanym w sobotę 26 października 2016 roku nasi lekarze opowiadali między innymi o operacji endoprotezoplastyki biodra.

W programie udział wzięli nasi ortopedzi – Maciej Miszczak i Michał Szyszka, którzy specjalizują się między innymi w operacjach okolicy biodra.

Oprócz informacji na temat operacji alloplastyki stawu biodrowego, widzowie mieli okazję dowiedzieć się czym mogą być spowodowane dolegliwości stawu biodrowego, czyli chorobami wrodzonymi, zmianami zwyrodnieniowymi pierwotnymi, które pojawiają się u pacjentów po 40 roku życia, urazami czy w wyniku wypadków komunikacyjnych.

Powtórka programu dziś, tj. w poniedziałek 28 listopada o godzinie 17:40. Program można obejrzeć także na stronie internetowej TVP3 Warszawa.

 


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...