Ortopedia

Ortopedia zajmuje się leczeniem patologii w obrębie narządu ruchu. Ortopedzi CM Gamma mają wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym jak i operacyjnym.

W Centrum Medycznym Gamma w Warszawie zapewniamy Pacjentowi opiekę lekarza specjalizującego się w danej sferze ortopedii i traumatologii narządu ruchu (w tym także ortopedów dziecięcych). Konsultacja to także diagnostyka – ukierunkowana na narząd ruchu i obsługiwana przez diagnostów od wielu lat współpracujących głównie ze specjalistami w dziedzinie chorób układu ruchu. W naszej poradni przyjmuje także ortopeda, który diagnozuje najmłodszych pod kątem wad postawy, leczy skręcenia, złamania i inne urazy.

Podejmujemy się leczenia praktycznie wszystkich patologii narządu ruchu wymagających leczenia zachowawczego jak i operacyjnego (świeże złamania, zwichnięcia, uszkodzenia mięśni, artroskopie, w tym rekonstrukcje wielowięzadłowe, chirurgia nerwów obwodowych, endoprotezoplastyka stawów). Leczeniem urazów tkanek oraz kości z wykorzystaniem procedur operacyjnych zajmuje się chirurg ortopeda, inaczej zwany traumatologiem. Po zabiegu każdy Pacjent otoczony jest troskliwą opieką na oddziale pooperacyjnym i ma możliwość rehabilitacji pod okiem doświadczonego terapeuty.

Szerokie spektrum usług, kompleksowe leczenie i profesjonalna opieka to atuty CM Gamma w Warszawie.

Specjaliści ortopedii

Skontaktuj się z nami