Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

Chirurgia biodra

Chirurgia biodra

Staw biodrowy jest jednym z największych stawów naszego organizmu i przenosi olbrzymie obciążenia. Jest niezwykle podatny na rozwój zmian zwyrodnieniowych. Należy pamiętać, że nie każdy ból biodra to zmiany zwyrodnieniowe stawu biodrowego. Specjaliści CM Gamma na podstawie badania klinicznego i diagnostyki obrazowej celnie postawią diagnozę i podejmą się leczenia artroskopowego lub jeśli będzie taka potrzeba, leczenia otwartego takich chorób jak:

  • konflikt udowo-panewkowy
  • uszkodzenia obrąbka stawowego i chrząstki
  • jałowa martwica głowy kości udowej
  • biodro strzelające zewnętrzna i wewnętrzne
  • szeroko rozumiana choroba zwyrodnieniowa
  • urazy i ich następstwa

Operacja stawu biodrowego jest zabiegiem, który pozwala poprawić komfort codziennego funkcjonowania. Nową dostępną metodą oraz „arsenałem” leczenia w tym zagadnieniu jest artroskopia stawu biodrowego. Podczas artroskopii możemy naprawić obrąbek, chrząstkę stawową, zlikwidować konflikt udowo – panewkowy czy naprawić mięśnie stabilizujące biodro.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa w celach promocyjno-marketingowych oraz przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2019 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...