ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00

Pacjent po wypadku

Z myślą o osobach, które uległy wypadkowi rozpoczęliśmy współpracę z  towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Osoby  poszkodowane w wypadku często czują się zdezorientowane, brakuje im informacji na temat stanu zdrowia i procedur związanych z dalszym leczeniem. W Centrum Medycznym Gamma zawsze najważniejszy jest dla nas pacjent. Dlatego właśnie, wraz z towarzystwami ubezpieczeniowymi dbamy o to, aby pacjent otrzymał komplet informacji i cały plan leczenia.

To także możliwość otrzymania opinii doświadczonego lekarza odpowiedniej specjalizacji, czy uzupełnienie badań – również gdy od wypadku minęło już trochę czasu, a Pacjent ma wrażenie, że wciąż nie ma poprawy lub coś idzie nie tak.

Dzięki konsyliom lekarskim, mamy możliwość zaproponowania optymalnego sposobu działania dla danego urazu. To szczególnie ważne, gdy zachodzi konieczność leczenia operacyjnego – dobieramy takie metody leczenia, by pacjent wrócił do jak najlepszej sprawności.

Telefon do opiekuna pacjenta: 22 273 90 33

KOORDYNATOR OPIEKI SZPITALNEJ

To właśnie koordynator opieki szpitalnej jest pierwszą osobą, z którą Pacjent powinien się skontaktować. Na podstawie informacji telefonicznej lub mailowej i późniejszej rozmowy z lekarzem koordynator planuje proces diagnostyczny (np. RTG i Rezonans Magnetyczny skręconego kolana czy CT w przypadku złamania piszczeli). Dzięki temu w ciągu jednego dnia możemy wykonać wszystkie niezbędne badania, postawić diagnozę i zaproponować optymalne leczenie, z operacyjnym włącznie.

Koordynator Opieki Szpitalnej 

Tel. 22 273 90 33
e-mail: opiekunpacjenta@cmgamma.pl

Specjaliści ortopedii

Specjaliści CM Gamma w Warszawie są do Państwa dyspozycji, oferując szereg usług medycznych, począwszy od profesjonalnej diagnostyki, poprzez leczenie zachowawcze i chirurgiczne.

Specjaliści chirurgii kregosłupa

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Centrum Medyczne Gamma Sp z o.o. kontaktowało się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Centrum Medyczne Gamma Sp z o.o. kontaktowało się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone