Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

Ostry dyżur ortopedyczny

Ostry dyżur ortopedyczny

Od listopada 2019 r. Centrum Medyczne Gamma na Warszawskim Żoliborzu uruchomiło weekendowy dyżur urazowo-ortopedyczny dla dzieci i dorosłych.

Ostry dyżur ortopedyczny prowadzony jest w każdą sobotę i niedzielę w godzinach od 8:00 do 20:00 w placówce przy ul. Broniewskiego 3.

Dyżur ortopedyczny dedykowany jest dla dzieci i dorosłych, którzy doznali urazu ortopedycznego i podejrzewają, że doszło do zwichnięcia lub złamania.

Przeprowadzane badania podczas dyżuru

Podczas dyżuru oprócz fachowej pomocy lekarza ortopedy mamy możliwość wykonania niezbędnych badań diagnostycznych m. in.: RTG, tomografii komputerowej lub rezonansu magnetycznego, które pozwolą na postawienie prawidłowej diagnozy i rozpoczęcie odpowiedniego sposobu leczenia.

Gwarantujemy szybką i kompleksową pomoc poprzez:

  • unieruchomienie złamania,
  • założenie opatrunku, gipsu lub nowoczesnej ortezy,
  • szycie rany,
  • nastawienie zwichnięć stawów.

Pacjentów, u których podczas urazu mogło dojść do uszkodzenia czaszki (np. utrata przytomności) lub uszkodzenia narządów wewnętrznych (np. odczuwanie ostrego bólu jamy brzusznej) będziemy prosili o zgłoszenie się do szpitali wielospecjalistycznych.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...