Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Historie naszych Pacjentów

Powrót do sprawności

2018-10-26

Uraz ścięgna prostownika długiego palucha w lewej stopie poprzez niefortunny wypadek w domu i wspólna pasja do uprawiania crossfitu – to początek historii naszej Pacjentki. Do dr Pawła Adamczyka trafiła z polecenia znajomego, ponieważ usłyszała, że doktor składa wszystkich i z tym przypadkiem równie dobrze sobie poradzi.

– Na wizycie doktor Paweł Adamczyk przekazał mi, że jak najbardziej mój uraz jest do naprawienia – mówi Pacjentka Katarzyna. – Po wykonanym badaniu USG w Centrum Medycznym Gama okazało się, że rokowania postawione w poprzedniej placówce nie są aż takie złe, ponieważ z badania wynikało, że brakuje mi 8 minimetrów ścięgna, a nie 5 cm… – dodaje.

Wizyta u dr Pawła Adamczyk była w piątek i Pacjentka dała sobie czas w weekend na przemyślenie decyzji co do zaproponowanego przez ortopedę Centrum Medycznego Gamma procesu leczenia.

– Dla mnie to było oczywiste na co się zdecyduje, ponieważ po tym co przeszłam wcześniej i po rozmowie z dr Adamczykiem nie wyobrażałam sobie innego lekarza – mówi Pacjentka Centrum Medycznego Gamma. – Po prostu usiadłam w domu z mamą i powiedziałam „ten lekarz, a nie inny”. Lekarz emanował spokojem i był pewny siebie, co w moim przypadku bardzo mnie podniosło na duchu, ponieważ od innego lekarza usłyszałam, że nawet nie będę mogła normalnie chodzić. – dodaje.

Dla osoby aktywnej na co dzień fizycznie, trenującej crossfit każdego dnia z postawioną perspektywą unieruchomienia oraz rezygnacji z ukochanego sportu – taka wiadomość może załamać każdego człowieka.

– 12 czerwca minęło 77 dni od operacji, dokładnie pamiętam, ponieważ liczę każdy dzień zarówno od wypadku oraz operacji. Był to czas martwienia co będzie dalej, ale też spokoju, ponieważ wiedziałam, że wszystko zostało naprawione – mówi Pacjentka Centrum Medycznego Gamma.

Proces rehabilitacji i powrotu do sprawności Pacjentka postanowiła powierzyć ten fizjoterapeutom z Centrum Medycznego Gamma.

– Wolałam, żeby mój cały proces leczenia został na miejscu, bo wiedziałam, że lekarz prowadzący ma na bieżąco kontakt z fizjoterapeutami i może śledzić mój dalszy proces leczenia – mówi Pacjentka Centrum Medycznego Gamma. – Ponadto lekarz motywował mnie żebym nie rezygnowała z aktywności podczas rekonwalescencji i zachęcał mnie, abym podejmowała jakąkolwiek aktywność możliwą na tym etapie – dodaje.

Obecnie Pacjentka Centrum Medycznego Gamma powróciła do crossfitu i jest zdeterminowana, aby wygrywać kolejne zawody. W planach ma również spróbowanie kilku nowych dyscyplin sportowych.

 


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2021 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...