Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Nowoczesne metody leczenia chrząstki

Nowoczesne metody leczenia chrząstki

Niezwykle dynamiczny rozwój wiedzy medycznej na temat chrząstki spowodował, że obecnie dysponujemy szerokim wachlarzem nowoczesnych technik leczenia jej uszkodzeń. W CM Gamma staramy się odłożyć decyzję o wszczepieniu protezy czy usztywnieniu stawu na możliwie jak najpóźniej. Kluczem do doboru optymalnego leczenia jest wysokospecjalistyczna diagnostyka.

W naszym ośrodku na szeroką skalę stosujemy membrany kolagenowe, komórki macierzyste, koncentraty płytkopochodnych czynników wzrostu, osteotomie (czyli zabiegi zmieniające oś kończyny tak by odciążyć uszkodzony przedział stawu) i inne techniki mające na celu naprawę chrząstki, bez konieczności wszczepiania protezy biodra, kolana i innych stawów.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...