Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Wykład dr Konrada Słynarskiego na Camp Nou

2017-06-06

Wystąpienie dotyczyło leczenia uszkodzeń chrząstki stawowej przy użyciu komórek pobranych z tkanki tłuszczowej.   – Terapia jest stosowana przeze mnie z powodzeniem u pacjentów od 3 lat – mówi dr Konrad Słynarski, ortopeda Centrum Medycznego Gamma.

Terapia pozwala na nieinwazyjne, nieoperacyjne leczenie uszkodzeń i chorób zwyrodnieniowych stawów. Za efekt odpowiedzialne są komórki (pericyty) które do niedawna uważaliśmy za komórki macierzyste. Nie zmieniają się w inne komórki. Wydzielają czynniki które stymulują inne komórki do regeneracji.

– To wspaniałe uczucie wystąpić na Camp Nou. Nie udało mi się to co prawda jako piłkarzowi, ale liczy się nawet taki występ – podkreśla dr Konrad Słynarski. – Mam nadzieje, że przynajmniej jako naukowiec i lekarz zrobiłem tutaj coś, co pomoże innym piłkarzom. – dodaje.

Już dziś możecie umówić się na wizytę do dr Konrada Słynarskiego w Centrum Medycznym Gamma: tel. 22 273 90 00 /kontakt@cmgamma.pl

 


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...