Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

V Konferenecja sportowa

2023-09-27

We wrześniu w Nowej Soli miała miejsce V Konferencja Sportowa.

To wydarzenie, skierowane zarówno do profesjonalistów sportu, jak i pasjonatów zdrowego stylu życia, przyciągnęło uwagę licznych uczestników. Podczas konferencji i warsztatów mieliśmy okazję wysłuchać prelegentów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach, w tym lekarzy, fizjoterapeutów, dietetyków, trenerów i instruktorów, którzy na co dzień pracują z zawodnikami i miłośnikami sportu.

Jednym z wykładowców na konferencji był dr n. med. Paweł Adamczyk, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu z CM Gamma, który przedstawił wykład na temat „POWRÓT DO SPORTU PO KONTUZJI”.

Dr Paweł Adamczyk specjalizuje się w leczeniu urazów sportowych, pomagając sportowcom powrócić do pełnej aktywności po kontuzjach.

Jego udział na konferencji to kolejny dowód na ciągły rozwój naszych specjalistów, co pozwala nam zapewniać naszym pacjentom kompleksową i najnowocześniejszą opiekę medyczną. Wierzymy, że dzięki doświadczonym lekarzom, pacjenci mogą bezpiecznie powrócić do aktywności fizycznej po kontuzji sportowej.

Konsultacje, diagnostyka, operacje, rehabilitacja w jednym miejscu.
☎️+48 22 273 90 00
📧kontakt@cmgamma.pl


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...