Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Tourmedica – nowym partnerem Centrum Medycznego Gamma

2016-10-24

Teraz na konsultację w Centrum Medycznym Gamma, można umówić się również za pomocą portalu TourMedica. Pacjenci, będą mieli możliwość umówienia się na wizytę do Centrum Medycznego Gamma online.

Coraz więcej osób poszukuje informacji dotyczących lekarzy oraz zabiegów przez Internet. Nawiązaliśmy współpracę z portalem TourMedica, chcąc ułatwić osobom, które chcą skorzystać z naszych usług, proces umówienia się na konsultację czy zabieg operacyjny – mówi Jędrzej Litwiniuk, Prezes Zarządu Centrum Medycznego Gamma.

Serwis TourMedica dostępny jest w czterech wersjach językowych:

Klienci zagraniczni otrzymują kompleksową obsługę od rezerwacji biletów i hoteli, indywidualny serwis犀利士
i organizację pobytu przed i po zabiegu. Ale nie tylko zagraniczni pacjenci są zainteresowani turystyką medyczną. Coraz częściej polscy pacjenci (obecnie 70% pacjentów, którzy korzystają z portalu TourMedica to osoby polskojęzyczne) chcąc uzyskać szybką i skuteczną pomoc szukają placówek medycznych zapewniających najwyższy standard świadczonych usług. Pacjenci decydują się na prywatne leczenie aby uniknąć oczekiwania w długich kolejkach, by dostać się do państwowej służby zdrowia. Ważne jest to szczególnie w przypadku poważnych zabiegów, gdzie czas oczekiwania może osiągnąć nawet kilka lat.


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...