Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Sympozjum EFAS w Madrycie

2023-12-15

W dniach 7-8 grudnia odbyło się ważne wydarzenie chirurgiczne w świecie stopy i stawu skokowego – sympozjum EFAS w Madrycie. Temat tegorocznego spotkania skupiał się na zapobieganiu i leczeniu powikłań wynikających z procedur operacyjnych stopy i stawu skokowego.

Podczas sympozjum omawiano trudne przypadki powikłań dotyczących różnych obszarów stopy, kostki, tkanek miękkich oraz urazów. Analizowano wczesne rozpoznanie, skuteczne leczenie i skuteczne metody zapobiegania.

W tym prestiżowym wydarzeniu uczestniczyli również nasi eksperci z CM Gamma, dr n. med. Paweł Adamczyk i lek. Wojciech Ceran. Obydwaj specjalizują się w kompleksowym leczeniu stawu skokowego, zarówno zachowawczym, jak i operacyjnym.

Dzięki uczestnictwu w EFAS nasi specjaliści są na bieżąco z najnowszymi trendami i osiągnięciami w dziedzinie chirurgii stopy i stawu skokowego, co przekłada się na jeszcze lepszą opiekę nad naszymi pacjentami.

Konsultacje, diagnostyka, operacje, rehabilitacja w jednym miejscu.
☎️+48 22 273 90 00
📧kontakt@cmgamma.pl


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...