Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Stéphane Antiga trenerem ONICO AZS Politechniki Warszawskiej!

2017-04-06

Stéphane Antiga został nowym trenerem ONICO AZS Politechniki Warszawskiej!Szkoleniowiec, który poprowadził reprezentację Polski po mistrzostwo świata, stołeczną ekipą kierować będzie w sezonach 2017/2018 i 2018/2019.

anitga

ONICO AZS Politechnika Warszawska będzie trzecią drużyną w trenerskiej karierze Antigi. W 2014 roku Francuz jako zawodnik PGE Skry Bełchatów zawiesił buty na kołku i od razu objął stanowisko pierwszego trenera reprezentacji Polski. Szybko odwdzięczył się władzom Polskiego Związku Piłki Siatkowej za zaufanie. Biało-czerwoni bowiem po czterdziestu latach przerwy zostali mistrzami świata. Rok później z kolei wywalczyli brązowe medale Pucharu Świata w Japonii. Po igrzyskach olimpijskich Antiga zakończył współpracę z reprezentacją Polski i objął stanowisko selekcjonera reprezentacji Kanady. Od teraz będzie łączył więc dwie trenerskie funkcje.

antiga 2

Czterdziestojednoletni Antiga ma na swoim koncie nie tylko sukcesy szkoleniowe, lecz także zawodnicze. W dorobku Francuza znajdują się medale mistrzostw świata, mistrzostw Europy oraz Ligi Światowej, zwycięstwo w Lidze Mistrzów, srebrne krążki w Klubowych Mistrzostwach Świata i trzykrotne mistrzostwo Polski zdobyte w barwach PGE Skry Bełchatów. Antiga jest również wielokrotnym medalistą mistrzostw Francji i mistrzostw Hiszpanii.

Przypominamy, że Stéphane Antiga był pacjentem dr Grzegorza Adamczyka, który w 2008 r. artroskopowo usunął przyczynę blokowania się stawu kolanowego u Francuza.

Już dziś możecie umówić się u dr Grzegorza Adamczyka na wizytę w Centrum Medyczne Gamma telefonicznie: tel. 22 273 90 00 /kontakt@cmgamma.pl


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...