Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Specjalistyczna pomoc w przypadku urazów sportowych

2024-01-23

Ferie zimowe to doskonały okres na szaleństwo na śnieżnych stokach!

Przed rozpoczęciem zjazdów, jednak nie zapominajmy o najważniejszym – naszym bezpieczeństwie. Szybka, 15-minutowa rozgrzewka na stoku może znacząco zminimalizować ryzyko kontuzji.

Narciarze i snowboardziści narażeni są na różnorodne urazy, zwłaszcza związane z obciążeniem stawów oraz nieprzewidywalnymi upadkami.
Wśród narciarzy często występują kontuzje stawu kolanowego, takie jak zerwanie więzadeł, uszkodzenia łąkotki, stłuczenia czy złamania. Ponadto, niejednokrotnie występują urazy nadgarstka. Snowboardziści natomiast często doświadczają stłuczeń tułowia, złamań nadgarstka, urazów barku oraz głowy.

Warto więc pamiętać o odpowiednim przygotowaniu przed zjazdem oraz o noszeniu odpowiednich zabezpieczeń, aby móc cieszyć się bezpiecznymi i pełnymi emocji zimowymi przygodami na stoku.
W przypadku wystąpienia urazu, Centrum Medyczne Gamma oferuje kompleksową diagnostykę obrazową oraz specjalistyczną pomoc w dziedzinie urazów sportowych.

Konsultacje, diagnostyka, operacje, rehabilitacja w jednym miejscu.
☎️ +48 22 273 90 00
📧 kontakt@cmgamma.pl


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...