ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
Home / PROTEZOPLASTYKA STAWU KOLANOWEGO – METODA VISIONAIRE

PROTEZOPLASTYKA STAWU KOLANOWEGO – METODA VISIONAIRE

Protezoplastyka stawu kolanowego jest złożonym procesem leczniczym, dlatego już samo zaplanowanie operacji jest kluczowe dla osiągnięcia pożądanego efektu.

Od około trzech lat współpracujemy z inżynierami, którzy na podstawie przesłanych badań obrazowych projektują dla nas oraz drukują w drukarkach 3D instrumentaria specyficzne dla danego pacjenta. – mówi lek. Michał Szyszka z Centrum Medycznego Gamma

Ta technika operacyjna umożliwia nam założenie niemalże w idealny sposób endoprotezy, dzięki czemu uzyskujemy pełną stabilność, pełen zakres ruchu oraz co dla nas najważniejsze, pełną satysfakcję pacjenta po zabiegu operacyjnym. – podkreśla lek. Michał Szyszka

Więcej informacji na poniższym video z operacji wykonanej przez dr Michała Szyszkę w Centrum Medyczne Gamma

Umów się na wizytę do lek. Michała Szyszki w Centrum Medycznym Gamma
– przez portal ZnanyLekarz – https://www.znanylekarz.pl/michal…/ortopeda-chirurg/warszawa
– zadzwoń na tel. 22 273 90 00 lub
– napisz na: kontakt@cmgamma.pl

Inne

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone