Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Ortopedia onkologiczna

2015-09-08

Ortopedia onkologiczna zajmuje się leczeniem zmian/guzów znajdujących się w obrębie kości, stawów i tkanek miękkich narządu ruchu. W CMG dopełniając całościową ofertę ortopedyczną zajmujemy się diagnostyką, rozpoznawaniem i leczeniem chirurgicznym większości zmian zarówno łagodnych jak i złośliwych. Ważnym elementem tej dziedziny jest leczenie przerzutów do kości mogących wpływać niekorzystnie na wiele aspektów życia.

W naszym zespole znajdują się lekarze z dużym doświadczeniem klinicznym i chirurgicznym w leczeniu nowotworów zarówno u dzieci jak i dorosłych. Szybka i kompetentna diagnostyka połączona z doświadczeniem klinicznym sprzyjają postawieniu diagnozy i zaproponowaniu ścieżki jak najlepszego leczenia w każdym konkretnym przypadku.


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa w celach promocyjno-marketingowych oraz przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2019 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...