Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Operacja stawu biodrowego z wykorzystaniem endoprotezy dwumobilnej

2020-07-24

Na naszym kanale w serwisie Youtube opublikowaliśmy film z operacji całkowitej endoprotezoplastyki stawu biodrowego.

Była to pierwsza tego typu operacja w Polsce, podczas której nasi lekarze wykorzystali endoprotezę dwumobilną Bi-Mentum firmy DePuy Synthes. Zastosowanie tej endoprotezy daje możliwość dużego zakresu ruchu i jest bezpieczna w kwestii powikłań związanych ze zwichnięciem stawu.

Szkolenia przygotowawcze z systemu dwumobilnego odbywały się w Hamburgu, dzięki czemu nasi specjaliści mogli uczestniczyć w spotkaniu w gronie specjalistów z całej Europy. Dzięki temu dzisiaj jest możliwość wykorzystania tej wiedzy w praktyce, gdy system stał się dostępny w Polsce.

Już na następny dzień po operacji pacjent może rozpocząć rehabilitację, która będzie krokiem do odzyskania dotychczasowej sprawności.

Pacjenci zgłaszający się do CM Gamma z problemami ortopedycznymi są diagnozowani kompleksowo, a umiejętności naszych specjalistów zapewniają indywidualne podejście do każdego przypadku. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo z przeprowadzanej operacji oraz wypowiedzią dr Michała Szyszki:

https://www.youtube.com/channel/UCXjxc5BgmSGhN4iTs0dpZGg

Więcej informacji dotyczących leczenia urazów jest dostępnych na podstronie dotyczącej endoprotezy stawu biodrowego


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...