Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Nowi lekarze w Centrum Medycznym Gamma

2017-02-22

Już dziś pacjenci Centrum Medycznego Gamma będą mogli skorzystać z pomocy lekarza specjalizującego się w rozpoznawaniu i leczeniu schorzeń reumatycznych układu kostno-stawowego oraz stanów zapalnych tkanki łącznej – reumatologa Emila Błazika. Dodatkowo doktor będzie konsultował internistycznie pacjentów szpitala CM Gamma.

Nowi lekarze dołączyli też do zespołu ortopedów CM Gamma. Prof. dr hab. n. med. Janusz Płomiński, ortopeda z wieloletnim doświadczeniem już 27 lutego rozpocznie konsultacje w przychodni. Zajmuje się on leczeniem zachowawczym i operacyjnym schorzeń w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Wśród jego zainteresowań szczególne miejsce zajmuje protezoplastyka dużych stawów, ortopedia onkologiczna, zabiegi artroskopowe oraz diagnostyka ultrasonograficzna narządu ruchu.

Natomiast już 9 marca konsultacje rozpocznie lekarz ortopeda Marek Strumiński, który specjalizuje się w chirurgii kręgosłupa oraz chirurgii urazowej narządu ruchu, wykonuje m.in. zabiegi małoinwazyjne kręgosłupa, takie jak neuromodulacja, termolezja oraz stabilizacje przezskórne.

____________

Aby umówić się na wizytę w Centrum Medycznym Gamma:

Centrum Medyczne Gamma czynne jest w godzinach 8:00 – 20:00 od poniedziałku do piątku oraz od 8:00 do 14:00 w soboty.


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...