Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

mgr Natalia Bartoszek nową fizjoterapeutką

2019-04-17

mgr Natalia Bartoszek jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się w fizjoterapii po urazach i zabiegach w obrębie stawów kończyny górnej (staw łokciowy, ręka), stawu kolanowego, skokowego i stopy oraz tkanek miękkich. Jest współautorką publikacji naukowych z zakresu rehabilitacji zachowawczej i pooperacyjnej w obrębie stawu skokowego i kolanowego. Brała czynny udział w kongresach i sympozjach krajowych jak i międzynarodowych. Współautorka licznych artykułów związanych z tematyką profilaktyki urazów w sporcie oraz rehabilitacji (Asystent Trenera). Wykładowca na kursach organizowanych przez Centrum Edukacji Nauk Medycznych.

W czasie wolnym uwielbia jeździć na rowerze oraz czytać thrillery medyczne.

 

☎️ +48 22 273 90 00
📧 kontakt@cmgamma.pl


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...