ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
Home / Komentarz lek. Mateusza Dawidziuka nt. stanu zdrowia zawodników Onico Warszawa

Komentarz lek. Mateusza Dawidziuka nt. stanu zdrowia zawodników Onico Warszawa

Przyjmujący Bartosz Kwolek, środkowy Jan Nowakowski oraz atakujący Sharone Vernon-Evans z powodów zdrowotnych wypadli ostatnio ze składu ONICO Warszawa. Mateusz Dawidziuk ortopeda Centrum Medycznego Gamma, lekarz stołecznej drużyny, opowiedział o problemach stołecznych siatkarzy. Jak poważne są ich urazy i kiedy wrócą do gry?

– Ostatnie tygodnie to pechowy okres. Kontuzjowani są Bartek Kwolek, Janek Nowakowski i Sharone Vernon-Evans. Bartek Kwolek z powodu zapalenia wyrostka robaczkowego wymagał operacji, obecnie czuje się bardzo dobrze, przechodzi rekonwalescencję. Podczas badań diagnostycznych będziemy oceniać gojenie się mięśni brzucha oraz powięzi, celem jak najszybszego i rozsądnego powrotu do treningów – stwierdził Dawidziuk.

Więcej na stronie: http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-02-20/kiedy-kontuzjowani-siatkarze-onico-warszawa-wroca-do-gry/

Inne

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone