Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Gazeta Finansowa – Zdrowie menedżera

2016-10-03

Postęp cywilizacyjny wymusił na nas zmianę stylu życia. Dużo więcej czasu spędzamy za biurkiem, często ponad osiem godzin dziennie przez pięć dni w tygodniu. Dlatego też redakcja Gazety Finansowej poświęciła jeden ze swych raportów Zdrowiu Menedżera.

– Liczne udogodnienia w życiu codziennym powodują, że właściwie nie musimy wykonywać żadnej aktywności fizycznej. Przepracowanie i  stres sprawiają, że odsuwamy ją wręcz na drugi plan. Taki tryb życia sprzyja powstaniu różnych dolegliwości ze strony kręgosłupa. – mówi mgr Agnieszka Barbasiewicz, Koordynator Rehabilitacji w Centrum Medycznym Gamma, podkreślając jak ważne są nawet drobne ćwiczenia, które mozemy wykonywac przy biurku.

Cały artykuł znajdziecie w raporcie Zdrowie Menedżera Gazety Finansowej .


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...