Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

dr Paweł Ambroziak na XIV edycji Sympozjum Ortopedycznego

2019-05-24

 

dr Paweł Ambroziak uczestniczy w dwudniowym Sympozjum Ortopedycznym w Bielsku Białej, na którym omawiane są nowoczesne techniki leczenia barku, m.in. leczenie skomplikowanych przypadków niestabilności barku, leczenie masywnych uszkodzeń stożka rotatorów, leczenie w powikłaniach pooperacyjnych w chirurgii barku czy leczenie urazów zawodników w sportach rzutowych.

M.in. dzięki udziałom w tego typu sympozjach nasi Specjaliści mogą proponować Pacjentom jak najbardziej dopasowane do ich przypadku metody leczenia. Poszerzanie wiedzy oraz ciągły rozwój Specjalistów CM Gamma pozwala na utrzymanie Kliniki na najwyższym, światowym poziomie.

 

_____________________________________________

Aby umówić się na konsultację skontaktuj się z nami:

☎️ +48 22 273 90 00
📧 kontakt@cmgamma.pl

 


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...