Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Dr n. med. Mariusz Głowacki w CM Gamma

2016-09-14

Dr n. med. Mariusz Głowacki jest neurochirurgiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Mogą się do niego zgłosić pacjenci z takimi problemami jak urazy kręgosłupa, zwyrodnienia stawów, nowotwory kości i złamania, a także osoby z dyskopatią i guzami rdzenia kręgowego. Wykonuje zabiegi stabilizacji kręgosłupa i operacje rdzenia kręgowego, przeprowadza również zabiegi wertebroplastyki, czyli wypełnianie trzonu złamanego kręgosłupa specjalnym cementem kostnym u pacjentów ze świeżymi złamaniami kręgosłupa na tle osteoporozy. Dr Głowacki wykonuje także dynamiczną stabilizację międzywyrostkową InSWing, mikrodiscektomię lędźwiową i discektomię szyjną, a także szyjną lub lędźwiową nukleoplastykę, która umożliwia przezskórne leczenie niewielkich przepuklin jądra miażdżystego w odcinku szyjnym i lędźwiowym kręgosłupa.

Jeszcze w wakacje dr Głowacki przeprowadził w CM Gamma kilka operacji neurochirurgicznych. Pierwsze konsultacje lekarskie odbędą się pod koniec września. Aby umówić się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny z naszą infolinią pod numerem 22 273 90 00.


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...