ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
Home / Dr Łukasz Antolak w Pytaniu na Śniadanie

Dr Łukasz Antolak w Pytaniu na Śniadanie

Dzisiaj gościem Pytania na Śniadanie był dr n.med. Łukasz Antolak – specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu z Centrum Medycznego Gamma. Tematem nagrania była rwa kulszowa.

Zapraszamy do obejrzenia materiału z dzisiejszej wizyty dr Łukasza Antolaka w linku poniżej
http://pytanienasniadanie.tvp.pl/34718642/rwa-kulszowa-korzonki-lumbago-jak-skutecznie-postawic-sie-na-nogi

Już dziś możecie umówić się na wizytę do dr Łukasza Antolaka w Centrum Medycznym Gamma telefonicznie: 22 273 90 00 /kontakt@cmgamma.pl

Inne

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone