Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Dr n. med. Grzegorz Adamczyk na konferencji Medycyny Prewencyjnej i Spersonalizowanej

2016-04-15

Podczas konferencji, która odbywała się w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego, doktor Grzegorz Adamczyk mówił o aktywności fizycznej jako ważnym elemencie profilaktyki zdrowia. „Sport wiąże się z ryzykiem odniesienia urazu, ale to świadomy wybór sportowców” – tłumaczył ordynator CM Gamma, dodając, że największym problemem sportu nie są kontuzje, bo aż 96% z nich daje się wyleczyć, a pacjent może powrócić do uprawiania sportu.

Konferencja kładła nacisk na profilaktykę najpoważniejszych wyzwań współczesnej medycyny – chorób cywilizacyjnych metodami stylu życia (lifestyle medicine). Podczas sympozjum wielokrotnie podkreślano, ze w świetle wyników najnowszych badań światowych, istnieje konieczność całościowego i indywidualnego podejścia do Pacjenta.


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...