Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Diagnostyka RTG w Centrum Chirurgii Ręki

2022-05-06

RTG to technika obrazowania wykorzystująca promieniowanie X, zwane promieniowaniem Roentgena.
Badanie RTG jest jednym z podstawowych i najskuteczniejszych badań w diagnostyce kończyny górnej, przede wszystkim obrazuje struktury kostne które są bardzo dobrze widoczne na zdjęciu.
Przy podejrzeniu złamania lub zwichnięcia kończyny przeprowadzane jest jako pierwsze. Badanie RTG wykorzystuje się również w diagnostyce chorób zwyrodnieniowych.
Zdjęcia rentgenowskie są często wykorzystywane w kontroli procesu leczenia np. w przypadku złamania kości, pozwala szybko i bezinwazyjnie skontrolować zrost kości.
Centrum Chirurgii Ręki w CM Gamma dysponuje pełnym zakresem diagnostyki, nowoczesnym cyfrowym sprzętem. Nasza pracownia RTG pozwala wykonywać badania dla dorosłych i dzieci.
Personel stanowią lekarze specjaliści radiologii i diagnostyki obrazowej oraz technicy elektroradiologii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym:
– lek. Piotr Nurzyński
– lek. Aleksandra Daszkiewicz
– lek. Grzegorz Grodzki
– lek. Monika Zdziarska-Grzybowska
Wróć do pełnej sprawności i zapomnij o problemach kończyn górnych pod opieką lekarzy, diagnostów i fizjoterapeutów z Centrum Chirurgii Ręki pod kierunkiem lek. Macieja Klicha.
Konsultacje, diagnostyka, operacje, rehabilitacja w jednym miejscu.
☎ +48 22 273 90 00
📧 kontakt@cmgamma.pl

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...