Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

CM Gamma opiekunem medycznym polskiej federacji Kabaddi

2016-10-07

Zostaliśmy opiekunem medycznym polskiej federacji Kabaddi. To gra zespołowa, która w Azji jest rozpoznawalna na poziomie piłki nożnej w Europie. Nazwa pochodzi od słowa w języku hindi, które oznacza „utrzymać oddech”. Dyscyplina ma korzenie hinduskie, ale w Europie Światowa Federacja zrzesza już 11 drużyn narodowych, a zainteresowanie tym sportem dynamicznie rośnie.

W ramach podpisanej umowy Centrum Medyczne Gamma zapewni zawodnikom polskiej federacji Kabaddi kompleksową opiekę medyczną w zakresie specjalistycznych konsultacji medycznych, diagnostyki obrazowej (RTG, USG, tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny) oraz rehabilitacji.
__________

Kabaddi jest połączeniem MMA i rugby. Od zawodników wymagana jest duża siła, niekiedy wręcz walka, ale także umiejętność pracy w zespole. Strategia odgrywa tu olbrzymią rolę, a jej zrozumienie jest kluczem do sukcesu drużyny. Dyscyplina ta, tak samo jak MMA jest bardzo widowiskowe. Rzadko kiedy zdarzają się tutaj nudne pojedynki, a raczej emocjonujące i nieprzewidywalne spektakle. Wizualnie sport ten do złudzenia przypomina momenty walki o piłkę zawodników rugby.


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...