Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

CM Gamma dołączyło do ogólnopolskiej akcji #ODWOLUJE #NIEBLOKUJE

2022-11-04

Nie możesz przyjść na umówioną wizytę u lekarza? 👉 ODWOŁAJ JĄ.

To bardzo ważne! Dzięki temu dajesz szansę innemu pacjentowi w kolejce na konsultację ze specjalistą, szybką diagnozę oraz POWRÓT DO ZDROWIA.

Pacjenci w Polsce NIE odwołują ok. 17 MILIONÓW wizyt lekarskich rocznie.

CM Gamma dołączyło więc do ogólnopolskiej akcji #ODWOLUJE#NIEBLOKUJE. Zatrzymajmy razem licznik nieodwołanych wizyt, aby dać wszystkim szansę na zdrowie!

Zobacz film, promujący akcję:
👉 https://bit.ly/odwolujenieblokuje

Kampanię społeczną #ODWOLUJE #NIEBLOKUJE zainicjowało Centrum Medyczne CMP. Akcja zwraca uwagę na problem nieodwoływania wizyt lekarskich. Wcześniejsze anulowanie konsultacji daje szansę innym osobom w kolejce, które mogą znajdować się w ogromnej potrzebie.

Wypracujmy razem KARTĘ DOBRYCH PRAKTYK, w której znajdą się rozwiązania, ułatwiające kontakt z placówkami medycznymi i usprawniające proces rezygnacji z wizyty.

Szczegóły tutaj:
👉 https://odwolujenieblokuje.pl


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...