Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Centrum Medyczne Gamma partnerem medycznym klubu Diamenty Warszawa

2024-03-21

Z przyjemnością informujemy, że Centrum Medyczne Gamma podpisało porozumienie współpracy z warszawskim klubem kobiecej piłki nożnej Diamenty Warszawa.

Diamenty Warszawa to kobiecy klub piłkarski dla zawodniczek od 16 roku życia.
Stołeczny kobiecy klub Diamenty Warszawa może poszczycić się licznymi osiągnięciami, w tym wicemistrzostwem Polski U17 w futsalu.

„Wspólnie Centrum Medyczne Gamma jako partner medyczny i klub Diamenty Warszawa, będziemy kierować nasze wysiłki ku promowaniu zdrowego stylu życia i rozwijaniu talentów sportowych.
Od samego początku istnienia kładziemy duży nacisk na współpracę ze sportowcami. Z radością witamy kobiecą drużynę piłkarską wśród naszych sportowych partnerów” – powiedziała Lena Garnik, Prezes Zarządu Centrum Medycznego Gamma podczas podpisania porozumienia z klubem.

W imieniu Centrum Medycznego Gamma, porozumienie podpisała Prezes Zarządu, Lena Garnik, członek zarządu Marzena Olędzka. Z drugiej strony, przedstawiciele klubu, Michał Gałyga trener oraz Marek Tokarski sponsor kobiecej mazowieckiej piłki nożnej.


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...