ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
Home / Siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej pod opieką CM Gamma

Siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej pod opieką CM Gamma

Specjalna akcja dla kibiców ONICO AZS Politechniki Warszawskiej.

Zależy nam na tym, aby wspierać ciekawe inicjatywy. Dlatego z przyjemnością zostaliśmy partnerem medycznym siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej – powiedział Jędrzej Litwiniuk, prezes Centrum Medycznego Gamma.

W ramach podpisanej umowy Centrum Medyczne Gamma zapewni drużynie AZS Politechniki Warszawskiej kompleksową opiekę medyczną. Między innymi obsługę w zakresie specjalistycznych konsultacji medycznych i obsługę medyczną podczas meczów PlusLigi rozgrywanych w sezonie 2016/2017 w Warszawie.

Specjalnie dla kibiców ONICO AZS PW przygotowaliśmy 15% rabat na pierwszą konsultację w CM Gamma. Wystarczy, że polubisz naszą stronę na Facebooku i napiszesz do nas informację, że chciałbyś skorzystać z rabatu dla Kibiców ONICO AZS PW. Rabat nie łączy się z innymi promocjami obowiązującymi w Centrum Medycznym Gamma.

Inne

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone