Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Aktualność

Artroskopia jest małoinwazyjną metodą leczenia wnętrza stawów

2024-04-25

Artroskopia jest małoinwazyjną metodą leczenia wnętrza stawów. Dzięki niej możemy zmniejszyć dolegliwości bólowe po operacji, skrócić czas rekonwalescencji oraz minimalizować ryzyko powikłań. To również jedyna metoda, która umożliwia nam dotarcie do każdego zakamarka stawu, czego nie byłoby możliwe podczas tradycyjnych, otwartych operacji chirurgicznych.

Prezentujemy fotorelację z zabiegu artroskopii stawu kolanowego: https://www.facebook.com/CentrumMedyczneGamma/videos/1152283782456504/, przeprowadzonej przez dr. Grzegorza Doroszewskiego i lekarza Piotra Romanowskiego w Centrum Medycznym Gamma.

Podczas zabiegu usunięto uszkodzony fragment łąkotki której uszkodzenie nie pozwalało na zszycie. Ponadto wykonano endoskopię dołu podkolanowego w celu usunięcia ciała obcego.

Konsultacje, diagnostyka, operacje, rehabilitacja w jednym miejscu.
☎+48 22 273 90 00


Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...