ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00

Rehabilitacja i fizjoterapia

Rehabilitacja w CM Gamma to przede wszystkim profesjonalna kadra, która gwarantuje możliwie szybki powrót do pełnej sprawności oraz przygotowanie do uprawiania aktywności fizycznej zarówno amatorsko, jak i zawodowo.

Najlepsi specjaliści – zespół Centrum Medycznego Gamma w Warszawie to fizjoterapeuci, którzy specjalizują się w różnych chorobach narządu ruchu oraz specjaliści rehabilitacji kardiologicznej, leczeniu otyłości i chorób cywilizacyjnych.

Kluczem jest całościowe podejście – współpraca z zespołem lekarskim, wymiana informacji i doświadczeń pozwala szybko reagować na pojawiające się problemy i ich rozwiązanie.

Fizjoterapia jako nieodłączny element rehabilitacji obejmuje wszelkie działania wykorzystujące reaktywność organizmu na bodźce. Różnorodne metody stymulacji tkanek prowadzą do zniwelowania dolegliwości bólowych, skrócenia czasu leczenia stanów zapalnych i przywracania sprawności fizycznej. Wśród działów fizjoterapii wymienia się terapię manualną (masaż), leczenie ruchem (kinezyterapia), wodą (hydroterapia) czy bodźcami fizycznymi, takimi jak prąd, pole magnetyczne, ultradźwięki itp. (fizykoterapia). Rehabilitacja dzieci i osób dorosłych odbywa się w kompleksowo wyposażonych salach ćwiczeń i gabinetach. Pod okiem terapeutów nasi Pacjenci każdego dnia pracują nad powrotem do sprawności. Dobór metod do indywidualnych potrzeb i systematyczna praca przynoszą oczekiwane rezultaty.

Jeżeli potrzebujecie Państwo wsparcia fizjoterapeuty na drodze do odzyskania sił i zdrowia, skontaktujcie się z naszą poradnią rehabilitacyjną.

Nasi Fizjoterapeuci

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Centrum Medyczne Gamma Sp z o.o. kontaktowało się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Centrum Medyczne Gamma Sp z o.o. kontaktowało się z tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone