ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00

Chirurgia barku

Bark jest unikalnym ze względu na niespotykany w innych stawach zakres ruchomości, a co za tym idzie przeciążeniami do jakich go zmuszamy. Możliwe jest to dzięki skoordynowanej pracy stawu ramiennego, barkowo-obojczykowego, mostkowo-obojczykowego, połączenia między łopatką a tylną ścianą klatki piersiowej i (co najważniejsze) mięśni oraz innych tzw. tkanek miękkich.  Dynamiczny rozwój artroskopii pozwala coraz większą ilość schorzeń tej okolicy wyleczyć właśnie w ten sposób, gdy metody zachowawcze przestają wystarczać. W CM Gamma wykonujemy pełną gamę zabiegów operacyjnych w obrębie stawu ramiennego m.in.:

  • rekonstrukcje stożka rotatorów
  • stabilizacje stawu ramiennego (leczenie niestabilności czyli zwichnięć stawu ramiennego)
  • artroskopowe plastyki wyrostka barkowego łopatki (akromioplastyka),
  • leczenie urazów (złamań, zwichnięcia stawu barkowo-obojczykowego, urazowych uszkodzeń mięśni).

Najczęstsze choroby barku

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone