ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00

Dekompresja kanału kręgowego

Dekompresja (Odbarczenie) kanału kręgowego

Zabieg polegający na usunięciu elementów kostnych i miękkotkankowych zwężających światło kanału kręgowego w celu zniesienia ucisku wywieranego na struktury nerwowe.

Discektomia szyjna

Discektomia i usztywnienie szyjne

Operacja polega na usunięciu chorego krążka międzykręgowego (dysku) i zastąpieniu go implantem odtwarzającym kształt i wysokość przestrzeni międzytrzonowej. Zabieg ma na celu odbarczenie struktur nerwowych i uzyskanie usztywnienia kręgosłupa na operowanym poziomie.

Stabilizacja międzykolczysta

Zabieg polega na umieszczeniu między dwoma sąsiednimi wyrostkami kolczystymi kręgów (strukturami wyczuwalnymi na plecach w linii pośrodkowej) implantu rozwierającego, powodującego zmniejszenie ucisku struktur nerwowych, odciążenie krążka międzykręgowego i stawów międzykręgowych.

Stabilizacja międzytrzonowa (TLIF, PLIF)

Zabieg polegający na zespoleniu sąsiednich kręgów implantami międzytrzonowymi w celu uzyskania zrostu kostnego i stabilizacji kręgosłupa.

Stabilizacja przeznasadowa (transpedikularna)

Zabieg polegający na stabilizacji chorego segmentu kręgosłupa przy pomocy śrub i prętów w celu odtworzenia prawidłowego kształtu kręgosłupa i jego usztywnienia.

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone