ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00

Patologie – BÓL KRĘGOSŁUPA

Ból kręgosłupa może być oznaką poważnych schorzeń i patologii, które nieleczone mogą nawet grozić niepełnosprawnością. Ból stanowi sygnał ostrzegawczy dla organizmu, którego nie powinno się bagatelizować.

 

W CM Gamma Pacjent otoczony jest całościową opieką lekarzy ortopedów oraz fizjoterapeutów. Prawidłowa diagnoza i szybkie wdrożenie leczenia, a następnie rehabilitacja dają duże szanse na poprawę stanu zdrowia chorego i pozbycie się uciążliwego bólu kręgosłupa.

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone