ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00

Chirurgia kręgosłupa

Nasza specjalizacja to nowoczesna małoinwazyjna chirurgia kręgosłupa i specjalistyczne operacje neurochirurgiczne.

Jako jedna z niewielu klinik w Polsce oferujemy leczenie nowoczesną metodą z zastosowaniem preparatu DISCOGEL. Stosujemy też leczenie z wykorzystaniem preparatów SPINEJACK i DTRAX.

Dzięki zastosowaniu najnowszych metod leczenia likwidujemy przyczynę bólu przez małe cięcie skórne, skracamy czas spędzony w szpitalu do minimum (często poniżej 24 godzin) i umożliwiamy powrót do normalnej aktywności w kilka dni po zabiegu.

Do niedawna operacje kręgosłupa kojarzyły się pacjentom ze skomplikowanymi procedurami obarczonymi ryzykiem powikłań. Dziś nowoczesna neurochirurgia i chirurgia kręgosłupa oferuje metody o niskim stopniu inwazyjności, skracające okres rekonwalescencji do minimum. Jedną z najczęściej występujących przyczyn problemów z kręgosłupem jest dyskopatia. W Centrum Medycznym Gamma w Warszawie w leczeniu tego schorzenia wykorzystujemy preparat DISCOGEL, który przywraca funkcje uszkodzonego dysku. Preparat ma postać żelowego implantu – mieszaniny etanolu, pochodnych celulozy i zawiesiny metalicznego tungstenu, który wstrzyknięty do jądra miażdżystego dysku usuwa nagromadzoną tam tkankę bliznowatą i znieczula zakończenia nerwowe w uszkodzonym pierścieniu włóknistym. Tym samym DISCOGEL stwarza warunki do regeneracji dysku, która następuje w okresie do 8 tygodni po zabiegu.

Przeprowadzamy również zabieg minimalnie inwazyjnego leczenia złamań kompresyjnych SPINEJACK. Technologia DTRAX dedykowana jest leczeniu radikulopatii szyjnej. Zabieg DTRAX redukuje ból karku i ucisk korzeniowy w odcinku szyjnym.

 

Choroby kręgosłupa

Specjaliści chirurgii kręgosłupa

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone