ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00

SPECJALIZACJE LEKARZY W CENTRUM MEDYCZNYM GAMMA

Jesteśmy określani mianem „szpitala ostatniej nadziei” pragniemy być dla Państwa szpitalem „pierwszego wyboru”.

W warszawskim Centrum Medycznym Gamma pacjenci mogą skorzystać z usług świadczonych przez zespół specjalistów ortopedii, chirurgii kręgosłupa i dziedzin pokrewnych.
Jesteśmy prywatnym szpitalem, w którym znajdą Państwo gabinety różnych specjalizacji, takich jak np.:

  • ortopedia,
  • neurochirurgia,
  • reumatologia,
  • chirurgia naczyniowa oraz rehabilitacja.

W przychodni znajduje się także część diagnostyczna, gdzie mogą Państwo wykonać badania obrazowe takie jak:

  • RTG,
  • USG,
  • tomografię komputerową (CT)
  • oraz rezonans magnetyczny (MRI).

Nasza klinika dysponuje nowoczesnym blokiem operacyjnym, na którym wykonywane są wysokospecjalistyczne procedury z zakresu ortopedii (m.in. artroskopie, rekonstrukcje więzadłowe, endoprotezoplastyki oraz leczenie złamań i stawów rzekomych czyli braków zrostu kostnego), chirurgii kręgosłupa (m.in. Disko-Gel, mikrodiscektomie, implantacje protez ruchomych dysków oraz stabilizacje zarówno w obrębie odcinka lędźwiowo-krzyżowego jak i szyjnego) oraz dziedzin pokrewnych.
Naszymi stałymi pacjentami są wymagający sportowcy, osoby po wypadkach oraz wszyscy borykający się ze schorzeniami narządu ruchu i kręgosłupa.

Pacjent po wypadku

Nasza klinika jest wyspecjalizowana w leczeniu osób po wypadkach. Oferujemy kompleksową pomoc polegającą na zaplanowaniu leczenia, wykonaniu specjalistycznych badań obrazowych (CT, MRI itd.) a następnie w uzasadnionych przypadkach leczeniu operacyjnym i odpowiedniej rehabilitacji. Aby pomóc osobom, które podczas wypadku doznały urazu i nie wiedzą jakie kroki należy podjąć by zaplanować i rozpocząć leczenie a potem uzyskać jego refinansowanie, CM Gamma stale współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Ortopedia

Centrum Medyczne Gamma świadczy usługi w zakresie leczenia schorzeń narządu ruchu, (urazów, zaburzeń zrostu kostnego tzw. „stawów rzekomych”, deformacji np. paluch koślawy, zmian zwyrodnieniowych czy wad postawy). Podejmujemy się leczenia począwszy od rozpoznania (możliwość wykonania odpowiednich badań obrazowych), przez odpowiednie zaopatrzenie ortopedyczne (ortezy, „lekkie” gipsy itd.) po leczenie zachowawcze i operacyjne.
Na naszym bloku używamy nowoczesnych technik dobranych indywidualnie dla każdego pacjenta z użyciem implantów wiodących światowych producentów.

Diagnostyka

Naszym Pacjentom oferujemy kompleksową diagnostykę obrazową wyspecjalizowaną w diagnozowaniu patologii narządu ruchu wykorzystując nowoczesny, cyfrowy sprzęt wiodących producentów (jesteśmy ośrodkiem referencyjnym firmy Philips) co pozwala szybko wykonać całą niezbędną diagnostykę przy zastosowaniu małych dawek promieniowania rentgenowskiego. Dysponujemy aparatem RTG (pozwalającym na wykonanie zdjęć całego kręgosłupa czy kończyn dolnych, które są niezbędne do planowania wielu operacji), USG, MRI oraz CT.
CM Gamma oferuje również możliwość wykonania badań laboratoryjnych (niezbędnych w diagnostyce również internistycznej, kardiologicznej czy metabolicznej), EKG i innych.

Neurochirurgia Kręgosłupa

CM Gamma oferuje usługi zarówno ortopedów jak i neurochirurgów wyspecjalizowanych w leczeniu patologii kręgosłupa, począwszy od przewlekłych zespołów bólowych, przez dyskopatię po leczenie złamań.
Na naszym bloku używamy nowoczesnych technik dobranych indywidualnie dla każdego pacjenta z użyciem implantów wiodących światowych producentów. M.in. jako jedyni w województwie mazowieckim mamy możliwość używania preparatu Disko-Gel, innowacyjnego preparatu podawanego bezpośrednio do jądra miażdżystego uszkodzonego dysku w leczeniu dyskopatii.

Medycyna sportowa

Urazy są nieodłącznym elementem sportu zarówno amatorskiego, jak i profesjonalnego. Od lat zajmujemy się leczeniem urazów sportowych oraz ich konsekwencji. Jesteśmy opiekunem medycznym warszawskiej drużyny siatkówki – ONICO AZS Politechnika Warszawska. Wspieramy też innych sportowców w ich powrocie do zdrowia.
Centrum Medyczne Gamma oferuje usługi z zakresu orzecznictwa sportowego polegające na przeprowadzaniu badań i wydawaniu orzeczeń o zdolności do uprawiania sportu dla dzieci i młodzieży do ukończenia 21. roku życia oraz przez zawodników pomiędzy 21. a 23. rokiem życia. Badanie przeprowadzane jest przez lekarzy z aktualnym certyfikatem Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej (zgodnie z odpowiednim rozporządzeniem Ministra Zdrowia).

Rehabilitacja i fizjoterapia

CM Gamma oferuje wysokospecjalistyczną rehabilitację z głównym naciskiem na patologie narządu ruchu. Nasz zespół cechują wysokie kompetencje oraz bliska współpraca całego zespołu biorącego udział w leczeniu Pacjenta. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza dla pacjenta, który wymaga lub wymagał leczenia operacyjnego, ponieważ skrócenie czasu powrotu do zdrowia wymaga dostosowania procesu fizjoterapii do zastosowanej śródoperacyjnie techniki oraz elastycznego podejścia.

Pozostałe specjalizacje

Oprócz podstawowej oferty ortopedycznej i neurochirurgicznej, nasi pacjenci mogą skorzystać również z usług lekarzy, specjalizujących się w: anestezjologii, reumatologii, chirurgii naczyniowej i ogólnej, kardiologii, medycynie żywienia, neurologii oraz oferujemy usługi psychologa. Udzielamy pomocy osobom w podeszłym wieku, dorosłym, młodzieży i dzieciom.

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone