Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

REHABILITACJA I FIZJOTERAPIA

Rehabilitacja w CM Gamma to przede wszystkim profesjonalna kadra, która gwarantuje możliwie szybki powrót do pełnej sprawności oraz przygotowanie do uprawiania aktywności fizycznej zarówno amatorsko, jak i zawodowo.

Zespół Centrum Medycznego Gamma w Warszawie to najlepsi specjaliści fizjoterapeuci, którzy specjalizują się w różnych chorobach narządu ruchu oraz specjaliści rehabilitacji kardiologicznej, w leczeniu otyłości i chorób cywilizacyjnych.

Kluczem jest całościowe podejście – współpraca z zespołem lekarskim, wymiana informacji i doświadczeń pozwala szybko reagować na pojawiające się problemy.

Fizjoterapia jako nieodłączny element rehabilitacji obejmuje wszelkie działania wykorzystujące reaktywność organizmu na bodźce. Różnorodne metody stymulacji tkanek, jakie wykorzystuje fizjoterapeuta, prowadzą do zniwelowania dolegliwości bólowych, skrócenia czasu leczenia stanów zapalnych i przywracania sprawności fizycznej. Wśród działów fizjoterapii wymienia się:

  • terapię manualną (masaż leczniczy)
  • leczenie ruchem (kinezyterapia)
  • wodą (hydroterapia) oraz
  • bodźcami fizycznymi, takimi jak prąd pole magnetyczne,  rehabilitacja poprzez ultradźwięki itp. (fizykoterapia).

Rehabilitacja w Warszawie

W CMGamma zwracamy szczególną uwagę na efekty wykorzystywanych metod leczenia. Dotyczy to również rehabilitacji, która jest realizowana na wysokim poziomie. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, dlatego rehabilitacja dzieci i osób dorosłych odbywa się w kompleksowo wyposażonych salach ćwiczeń i gabinetach. Pod okiem fizjoterapeutów nasi Pacjenci każdego dnia pracują nad powrotem do sprawności.

Specjalistyczna opieka i ćwiczenia dopasowane do indywidualnych potrzeb są czynnikami, z których składa się realizowana przez nas rehabilitacja. Żoliborz oraz Mokotów są lokalizacjami, w których działają nasze placówki dopasowane do potrzeb naszych pacjentów. Wszystko po to, żeby skutecznie wesprzeć proces powrotu do dotychczasowej sprawności i przełamywać bariery spowodowane urazami oraz wypadkami. Więcej informacji na temat dostępności rehabilitacji i pozostałych usług wykonywanych w naszych placówkach znajdą Państwo na podstronie cennik.

Rehabilitacja po artroskopii kolana i innych zabiegach

Każdego dnia pod okiem fizjoterapeutów nasi Pacjenci pracują nad powrotem do wcześniejszej sprawności. Przykładem jest tutaj m.in. rehabilitacja po artroskopii kolana, która odgrywa kluczową rolę w procesie zdrowienia po przebytym leczeniu chorób i zmian zwyrodnieniowych. Prowadzone tego typu zajęcia rehabilitacyjne są w pełni dopasowane do potrzeb i możliwości pacjenta. Jest to istotny czynnik, który pozwala osiągnąć lepsze rezultaty niż w przypadku standardowej rehabilitacji.

Umów się na wizytę


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
DYŻUR URAZOWO-ORTOPEDYCZNY
sobota - niedziela od 8:00 do 20.00

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...