Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

REHABILITACJA I FIZJOTERAPIA

Rehabilitacja w CM Gamma to przede wszystkim profesjonalna kadra, która gwarantuje możliwie szybki powrót do pełnej sprawności oraz przygotowanie do uprawiania aktywności fizycznej zarówno amatorsko, jak i zawodowo.

Zespół Centrum Medycznego Gamma w Warszawie to najlepsi specjaliści fizjoterapeuci, którzy specjalizują się w różnych chorobach narządu ruchu oraz specjaliści rehabilitacji kardiologicznej, w leczeniu otyłości i chorób cywilizacyjnych.

Kluczem jest całościowe podejście – współpraca z zespołem lekarskim, wymiana informacji i doświadczeń pozwala szybko reagować na pojawiające się problemy.

Fizjoterapia jako nieodłączny element rehabilitacji obejmuje wszelkie działania wykorzystujące reaktywność organizmu na bodźce. Różnorodne metody stymulacji tkanek, jakie wykorzystuje fizjoterapeuta, prowadzą do zniwelowania dolegliwości bólowych, skrócenia czasu leczenia stanów zapalnych i przywracania sprawności fizycznej. Wśród działów fizjoterapii wymienia się:

 • terapię manualną (masaż leczniczy)
 • leczenie ruchem (kinezyterapia)
 • wodą (hydroterapia) oraz
 • bodźcami fizycznymi, takimi jak prąd pole magnetyczne,  rehabilitacja poprzez ultradźwięki itp. (fizykoterapia).

Rehabilitacja w Warszawie

W CMGamma zwracamy szczególną uwagę na efekty wykorzystywanych metod leczenia. Dotyczy to również rehabilitacji, która jest realizowana na wysokim poziomie. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, dlatego rehabilitacja dzieci i osób dorosłych odbywa się w kompleksowo wyposażonych salach ćwiczeń i gabinetach. Pod okiem fizjoterapeutów nasi Pacjenci każdego dnia pracują nad powrotem do sprawności.

Specjalistyczna opieka i ćwiczenia dopasowane do indywidualnych potrzeb są czynnikami, z których składa się realizowana przez nas rehabilitacja. Żoliborz oraz Mokotów są lokalizacjami, w których działają nasze placówki dopasowane do potrzeb naszych pacjentów. Wszystko po to, żeby skutecznie wesprzeć proces powrotu do dotychczasowej sprawności i przełamywać bariery spowodowane urazami oraz wypadkami. Więcej informacji na temat dostępności rehabilitacji i pozostałych usług wykonywanych w naszych placówkach znajdą Państwo na podstronie cennik.

Specjalistyczna opieka i ćwiczenia dopasowane do indywidualnych potrzeb są czynnikami, z których składa się realizowana przez nas rehabilitacja. Żoliborz oraz Mokotów są lokalizacjami, w których działają nasze placówki dopasowane do potrzeb naszych pacjentów. Wszystko po to, żeby skutecznie wesprzeć proces powrotu do dotychczasowej sprawności i przełamywać bariery spowodowane urazami oraz wypadkami. Nasze Centrum działa z myślą niesieniu pomocy medycznej potrzebującym. Dlatego osoby, które odniosły uraz mają możliwość skorzystania z pomocy doraźnej poprzez dyżur ortopedyczny oraz dalszego leczenia, w ramach którego prowadzona jest rehabilitacja. Warszawa stanowi przykład miasta, w którym każdego dnia zgłaszają się po pomoc specjalistyczną po wypadku. Więcej informacji na temat dostępności rehabilitacji i pozostałych usług wykonywanych w naszych placówkach znajdą Państwo na podstronie cennik.

Rehabilitacja po artroskopii kolana i innych zabiegach

Każdego dnia pod okiem fizjoterapeutów nasi Pacjenci pracują nad powrotem do wcześniejszej sprawności. Przykładem jest tutaj m.in. rehabilitacja po artroskopii kolana, która odgrywa kluczową rolę w procesie zdrowienia po przebytym leczeniu chorób i zmian zwyrodnieniowych. Prowadzone tego typu zajęcia rehabilitacyjne są w pełni dopasowane do potrzeb i możliwości pacjenta. Jest to istotny czynnik, który pozwala osiągnąć lepsze rezultaty niż w przypadku standardowej rehabilitacji.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Zadaj pytanie
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...