Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

REHABILITACJA I FIZJOTERAPIA

Rehabilitacja w CM Gamma to przede wszystkim profesjonalna kadra, która gwarantuje możliwie szybki powrót do pełnej sprawności oraz przygotowanie do uprawiania aktywności fizycznej zarówno amatorsko jak i zawodowo.
Zespół Centrum Medycznego Gamma w Warszawie to najlepsi specjaliści fizjoterapeuci, którzy specjalizują się w różnych chorobach narządu ruchu oraz specjaliści rehabilitacji kardiologicznej, w leczeniu otyłości i chorób cywilizacyjnych.
Kluczem jest całościowe podejście – współpraca z zespołem lekarskim, wymiana informacji i doświadczeń pozwala szybko reagować na pojawiające się problemy.
Fizjoterapia jako nieodłączny element rehabilitacji obejmuje wszelkie działania wykorzystujące reaktywność organizmu na bodźce. Różnorodne metody stymulacji tkanek prowadzą do zniwelowania dolegliwości bólowych, skrócenia czasu leczenia stanów zapalnych i przywracania sprawności fizycznej. Wśród działów fizjoterapii wymienia się:

  • terapię manualną (masaż leczniczy)
  • leczenie ruchem (kinezyterapia)
  • wodą (hydroterapia) oraz
  • bodźcami fizycznymi, takimi jak prąd pole magnetyczne,  rehabilitacja poprzez ultradźwięki itp. (fizykoterapia).

Rehabilitacja dzieci i osób dorosłych odbywa się w kompleksowo wyposażonych salach ćwiczeń i gabinetach. Pod okiem terapeutów nasi Pacjenci każdego dnia pracują nad powrotem do sprawności. Dobór metod do indywidualnych potrzeb i systematyczna praca przynoszą oczekiwane rezultaty.

Zarówno Mokotów, jak i Żoliborz są lokalizacjami, w których przeprowadzamy zabiegi rehabilitacyjne. Więcej informacji na temat dostępności usług wykonywanych w naszych placówkach znajdą Państwo na podstronie cennik.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2019 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...