Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

Poradnia urazowo ortopedyczna i dyżur ortopedyczny w Warszawie

Od listopada 2019 r. Centrum Medyczne Gamma na Warszawskim Żoliborzu uruchomiło weekendowy dyżur urazowo-ortopedyczny dla dzieci i dorosłych.

Dyżur ortopedyczny prowadzony jest w każdą sobotę i niedzielę w godzinach od 8:00 do 20:00 w placówce przy ul. Broniewskiego 3.

Dyżur ortopedyczny dedykowany jest dla dzieci i dorosłych, którzy doznali urazu ortopedycznego i podejrzewają, że doszło do zwichnięcia lub złamania.

Chirurgia urazowo ortopedyczna w Warszawie

Poradnia urazowo ortopedyczna pozwala zapewnić fachową pomoc specjalistów osobom, które borykają się z urazami narządów ruchu. W przypadku dyżuru ważna jest szybka interwencja lekarska, która pozwoli postawić prawidłową diagnozę. Dlatego w naszym Centrum prowadzona jest również chirurgia urazowo ortopedyczna, która pozwala szybko reagować w przypadku osób, które borykają się z silnymi dolegliwościami bólowymi lub doznali urazu. W ramach naszej działalności realizowane są niezbędne badania diagnostyczne m. in.: RTG, tomografia komputerowa lub rezonans magnetyczny, które pozwolą na postawienie prawidłowej diagnozy i rozpoczęcie odpowiedniego sposobu leczenia.

Dyżur ortopedyczny gwarantuje szybką i kompleksową pomoc poprzez:

 • unieruchomienie złamania,
 • założenie opatrunku, gipsu lub nowoczesnej ortezy,
 • szycie rany,
 • nastawienie zwichnięć stawów.

Dyżur ortopedyczny w CMGamma pozwala zapewnić świadczenia medyczne bez kolejek osobom, które doznały urazu. Jednak w przypadku pacjentów, u których podczas urazu mogło dojść do uszkodzenia czaszki (np. utrata przytomności) lub uszkodzenia narządów wewnętrznych (np. odczuwanie ostrego bólu jamy brzusznej) będziemy prosili o zgłoszenie się do szpitali wielospecjalistycznych.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Zadaj pytanie
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...