Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

Choroby kręgosłupa

Ból spowodowany przez uraz kręgosłupa lub chorobę, może być oznaką poważnych schorzeń i patologii, które nieleczone mogą nawet grozić niepełnosprawnością. Ból stanowi sygnał ostrzegawczy dla organizmu, którego nie powinno się bagatelizować.

Złamania i inne urazy są najczęstszymi przyczynami bólu, jaki doskwiera naszym pacjentom. Nie można również zapominać o chorobach zwyrodnieniowych, które mogą dać o sobie znać dopiero po latach. Dlatego wtedy najlepiej jest udać się do specjalisty i wykonać niezbędne badania, które pozwolą znaleźć przyczynę bólu.

W CM Gamma Pacjent otoczony jest całościową opieką lekarzy ortopedów oraz fizjoterapeutów. Prawidłowa diagnoza i szybkie wdrożenie leczenia, a następnie rehabilitacja dają duże szanse na poprawę stanu zdrowia chorego i pozbycie się uciążliwego bólu kręgosłupa.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...