Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

Choroby kręgosłupa

Choroby kręgosłupa

Ból spowodowany przez uraz kręgosłupa lub chorobę, może być oznaką poważnych schorzeń i patologii, które nieleczone mogą nawet grozić niepełnosprawnością. Ból stanowi sygnał ostrzegawczy dla organizmu, którego nie powinno się bagatelizować.

W CM Gamma Pacjent otoczony jest całościową opieką lekarzy ortopedów oraz fizjoterapeutów. Prawidłowa diagnoza i szybkie wdrożenie leczenia, a następnie rehabilitacja dają duże szanse na poprawę stanu zdrowia chorego i pozbycie się uciążliwego bólu kręgosłupa.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa w celach promocyjno-marketingowych oraz przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2019 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...