Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

dr hab. n. med. Rafał Rola

Neurolog

DiagnostykaNeurologia

Ukończył I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2001 roku. Od 1998 roku współpracuje z Zakładem Fizjologii Człowieka gdzie obronił doktorat z zakresu neurofizjologii molekularnej w 2003 roku. W latach 2001-2013 pracował w Zakładzie Fizjologii Człowieka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na etacie naukowo-dydaktycznym. W 2008 roku uzyskał specjalizację z neurologii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. W 2012 roku uzyskał stopień doktora habilitowanego.

Ukończył kursy szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej z zakresu elektromiografii (EMG) i elektroencefalografii (EEG). Jest autorem i współautorem ponad 30 oryginalnych publikacji umieszczonych na liście filadelfijskiej. Przedmiotem zainteresowań naukowych i klinicznych są: neurofizjologia kliniczna, genetycznie uwarunkowane choroby zwyrodnieniowej OUN, choroby nerwowo-mięśniowe, padaczka, neuropatie obwodowe oraz polineuropatie.

Od dwóch lat kieruje oddziałem diagnostyki i leczenia padaczki lekoopornej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Od 2014 pełni funkcję Profesora, kierownika kliniki neurologii WIML. W Centrum Medycznym Gamma wykonuje badania EMG.

Umów się na wizytę


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
DYŻUR URAZOWO-ORTOPEDYCZNY
7 dni w tygodniu od 8:00 do 20.00

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2021 CM gamma
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...