Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

UMÓW SIĘ ONLINERafał Górski - ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Rafał Górski

Specjalista neurochirurgii i neurotraumatologii

Chirurgia kręgosłupa

Absolwent II wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista II stopnia w dziedzinie neurochirurgii. Specjalista z dziedziny neurochirurgii i neurotraumatologii oraz chirurgii kręgosłupa.

Współpracował m. in. z Kliniką Neurochirurgii Szpitala Bródnowskiego, Zakładem Anatomii Prawidłowej a także Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego.   W ostatnich latach objął funkcję zastępcy Ordynatora Kliniki Neurochirurgii w Szpitalu Zachodnim.

Wykonuje liczne operacje z zakresu neurochirurgii oraz chirurgii kręgosłupa: operacje chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa, operacje onkologiczne z dostępu tylnego oraz przez jamę brzuszną i klatkę piersiową, operacje urazów, operacje deformacji, mikrochirurgiczne leczenie dyskopatii szyjnej i lędźwiowej, implantacje sztucznych dysków.

Wprowadza też innowacyjne małoinwazyjne (przezskórne) techniki operacyjne w procedurach stabilizacji kręgosłupa oraz operacje deformacji i patologii śródrdzeniowych z zastosowaniem neuromonitoringu, a także operacje endoskopowe.

Prowadzi wykłady z zakresu kompleksowej chirurgii kręgosłupa na kursach i szkoleniach w Polsce, jest także w tym zakresie wykładowcą europejskim.

Przeprowadza praktyczne szkolenia z planowania oraz stosowania nowoczesnych technik chirurgicznych – pokazowe operacje.

Swoją wiedzę poszerza na kursach w Europie i USA.

 

Jest członkiem:

– Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów (PTNch),

– Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa,

– North American Spine Society (NASS),

– AO Spine.

 

Dodatkowo:

– Tytuł Europejskiego Chirurga Kręgosłupa (European Spine Surgeon),

– v-ce prezydent Wschodniego Oddziału Polskiego Towarzystwa Chirurgii    Kręgosłupa (od 2016),

– Lekarz Roku 2017 Forum Rynku Zdrowia.

 

dr n. med. Rafał Górski w CM Gamma przeprowadza jedynie zabiegi operacyjne.

Umów się na wizytę


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
DYŻUR URAZOWO-ORTOPEDYCZNY
7 dni w tygodniu od 8:00 do 20.00

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2021 CM gamma
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...