Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

Rafał Górski - ZnanyLekarz.pl

lek. Rafał Górski

Specjalista neurochirurgii i neurotraumatologii

Chirurgia kręgosłupa

Absolwent II wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista II stopnia w dziedzinie neurochirurgii. Specjalista z dziedziny neurochirurgii i neurotraumatologii i chirurgii kręgosłupa. Współpracował m. in. z Kliniką Neurochirurgii Szpitala Bródnowskiego, Zakładem Anatomii Prawidłowej a także Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. W ostatnich latach objął funkcję zastępcy Ordynatora Kliniki Neurochirurgii w Szpitalu Zachodnim. Swoją wiedzę poszerza na kursach w Europie i USA.

Wykonuje liczne operacje z zakresu neurochirurgii oraz chirurgii kręgosłupa: operacje chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa, nowotworów, urazów i deformacji. Wprowadza też innowacyjne małoinwazyjne (przezskórne) techniki operacyjne w procedurach stabilizacji kręgosłupa oraz operacje deformacji i patologii śródrdzeniowych z zastosowaniem neuromonitoringu, a także operacje endoskopowe.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów (PTNch), Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa, North American Spine Society (NASS) i AO Spine.

 

Lek. Rafał Górski w CM Gamma przeprowadza jedynie zabiegi operacyjne.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...