Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

Radosław Michalik - ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Radosław Michalik

Specjalista neurochirurgii i neurotraumatologii

Chirurgia kręgosłupa

Zajmuje się neurochirurgią od ponad 18 lat. W tym czasie zdobywał szerokie doświadczenie w kilku polskich ośrodkach neurochirurgicznych oraz na zagranicznych i krajowych kursach oraz szkoleniach specjalistycznych. Szczególnym zainteresowaniem Doktora jest chirurgia kręgosłupa w tym wszczepianie sztucznych dysków lędźwiowych i szyjnych, endoskopowe usuwanie przepuklin dysków lędźwiowych oraz operacje usuwania nowotworów kręgosłupa. Poza chirurgią kręgosłupa interesuje się chirurgią podstawy czaszki, chirurgią chorób naczyniowych mózgu oraz chirurgią neuroonkologiczną.

Dzięki wieloletniej pracy w Zakładzie Anatomii Prawidłowej Akademii Medycznej w Warszawie wyjątkowo dokładnie mógł poznać i przestudiować anatomię głowy oraz kręgosłupa. Wiedza i zdobyte doświadczenie pomaga mu operować bezpiecznie i uzyskiwać przy tym dobre rezultaty.W latach 1996 – 2003 był asystentem w Zakładzie Anatomii Prawidłowej Akademii Medycznej w Warszawie – seminaria i wykłady z anatomii prawidłowej dla studentów Wydziału Lekarskiego.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...