Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

Konrad Słynarski - ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Konrad Słynarski

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Ortopedia

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, chirurg ortopeda traumatolog. Ukończył studia podyplomowe i kursy na najlepszych uniwersytetach medycznych w Polsce, Holandii, Belgii i Stanach Zjednoczonych. Założyciel polskiego oddziału Towarzystwa Artroskopii Kolana i Medycyny Sportowej oraz współtwórca Polskiego Towarzystwa Artroskopii.

Specjalizuje się w wykonywaniu szerokiej gamy operacji ortopedycznych, ze szczególnym uwzględnieniem urazów i schorzeń m.in.: kolan, biodra, stawu skokowego i łokcia. W swojej pracy z powodzeniem wykorzystuje nowatorską metodą biologicznej rekonstrukcji tkanek, pozwalającą na odbudowę uszkodzonego stawu w najbardziej efektywny, dający najlepsze rezultaty leczenia sposób.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...