Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

mgr Ada Paterek

Fizjoterapeuta

Rehabilitacja

Absolwentka fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, pracę z pacjentami rozpoczęła w 2000 roku. Stawia na wnikliwą analizę historii choroby i holistyczne, uważne podejście do pacjenta, docierając dzięki temu do rzeczywistego źródła problemu. Specjalizuje się w pracy z powięzią – wymagającej, acz niezwykle skutecznej formie terapii, która zarówno u pacjentów bólowych jak i pooperacyjnych wymaga szczegółowej analizy urazów od wieku dziecięcego.

Konsekwentnie podnosi swoje kwalifikacje. Uczestniczy w licznych, zróżnicowanych tematycznie specjalistycznych szkoleniach i kursach, takich jak:
– Manipulacja powięzi wg L. Stecco
– Terapia manualna wg Kaltenborn-Evjent
– Osteopatyczne techniki trzewne
– Kinesjology taping
– Suche igłowanie
– PNF w ortopedii.

Od lat aktywnie uprawia żeglarstwo, biegi górskie i triatlon.

Umów się na wizytę


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
DYŻUR URAZOWO-ORTOPEDYCZNY
sobota - niedziela od 8:00 do 20.00

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...