ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
lek. Zdziarska-Grzybowska Monika Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

  SPECJALISTA RADIOLOGII I DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ

  Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Po studiach odbyła staż podyplomowy w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Posiada specjalizację I stopnia w zakresie radiodiagnostyki oraz II stopnia w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej. Podczas swojej pracy zawodowej pracowała jako: asystentka w Zakładzie Radiologii Instytutu Kardiologii w Warszawie, asystentka i starsza asystentka w Zakładzie Radiologii SPZOZ w Łukowie oraz starsza asystentka w Pracowni Diagnostyki Obrazowej Szpitala Dziecięcego im. prof. J. Bogdanowicza w Warszawie. Pracowała także w Carolina Medical Center i Instytucie Reumatologii w Warszawie.

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone