ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
mgr Wysokińska Aleksandra Fizjoterapeuta

  Fizjoterapeuta

  Pomagam pacjentom od 2004 roku. Moja praca sprawia mi ogromną przyjemność i daje satysfakcję. Doświadczenie zdobywałam w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci i Enel-medzie oraz na kursach i warsztatach podyplomowych. Zajmuję się głównie terapią pacjentów po urazach, przeciążeniach i leczeniu operacyjnym w zakresie ortopedii. Fascynują mnie ludzie i praca z ciałem dlatego staram się patrzeć na pacjentów w ich psychosomatycznym wymiarze. Moją ambicją jest wysoka kompetencja dlatego stale korzystam z nowych metod fizjoterapii i chętnie uczestniczę w szkoleniach zawodowych

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone